Od 2006 roku tworzymy dla firm oprogramowanie na zamówienie. 

Zaczynaliśmy od systemów wspomagania zarządzania w oparciu o PHP3 i mySQL, stopniowo przechodząc do tworzenia oprogramowania w Visual Basic oraz C# i w oparciu o Microsoft SQL Server.

Obecne projekty wykonujemy głównie jako aplikacje desktopowe lub mobilne z użyciem C#/Visual Basic/MS SQL lub PostgreSQL. Tworzymy też aplikacje mobilne rozszerzające funkcjonalności oprogramowania desktopowego o funkcje dostępne na telefonach komórkowych.

Najciekawsze projekty:

  • SZAZiK – System Zarządzania Administracją, Zadaniami i Komunikacją dla firmy BHP. 
    Innowacyjny, jak na tamte czasy (2004r.) system wspomagający pracę służby BHP, dostępny przez przeglądarkę. Co ciekawe, system po drobnych modyfikacjach jest używany do dnia dzisiejszego.
  • e-lekcja – aplikacja internetowa  wspomagająca nauczanie dla szkoły językowej, zastąpiony w 2019r. przez moodle, używany wcześniej przez 12 lat.
  • Abonent.net – aplikacja internetowa generująca umowy, faktury i wspomagający zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi u dostawcy internetu. Do 2018r. system obsługiwał około 62tys abonentów.
  • Generator Umów – aplikacja desktopowa generująca dowolne umowy z szablonów w plikach PDF, używana głównie do generowania umów na zabiegi medyczne, umów zakupu/sprzedaży pojazdów czy wykonania innych usług.
  • Szuwarek – aplikacja desktopowa do rozliczeń i fakturowania klientów wodociągów, zintegrowana z systemem sprzedażowym WF-MAG z Assecco Wapro i z księgą handlową w enova365.
  • Integracja GLPI z Google Maps i stworzenie aplikacji na tablet wyświetlającej zgłoszenia do realizacji w pobliżu trasy serwisanta oraz zliczającej przejechane kilometry i „dopisujące” je do zgłoszeń jako koszty dojazdu.
  • Risk Manager – aplikacja desktopowa ułatwiająca wykonywanie szacowania ryzyka pod kątem ISO 27001 i RODO.